تعمیر پنجره دوجداره upvc و رگلاژ و تنظیم پنجره توسط شرکت پنجره عایق الماس با سابقه طولانی و بهترین کیفیت و خدمات پنجره upvc در سراسر تهران (شمال،جنوب،غرب،شرق،مرکز) در اسرع وقت و کلیه روزهای هفته و ایام تعطیلات با هزینه بسیار مناسب جهت تعمیر پنجره و ضمانت تعمیر و رگلاژ پنجره به مدت یک سال و گروه تعمیرکاران پنجره بسیار متعهد و متخصص و همچنین آموزش دیده در زمینه تعمیرات پنجره در خدمت کلیه هموطنان محترم تهرانی می باشیم. مشاوره تخصصی و راهنمایی جهت تعمیر و رگلاژ پنجره upvc در کلیه ایام هفته توسط کارشناسان تعمیرات شرکت پنجره عایق الماس و حضور در محل جهت رفع اشکال و تعمیر و رگلاژ پنجره و رفع موارد مورد نظر شما جهت بهبود عملکرد پنجره و رضایت از کارکرد و نحوه باز و بسته شدن پنجره و عایق بندی صد در صدی و استاندارد بعد از تعمیر پنجره از دیگر خدمات شرکت پنجره عایق الماس می باشد.

شرکت پنجره عایق الماس با بهره گیری از نیروهای کاملا حرفه ای و با تجربه در زمینه تعمیر پنجره و درب دوجداره upvc آماده تعمیر و رگلاژ درب و پنجره upvc و رفع هرگونه نقص و ایراد بوجود آمده در انواع درب و پنجره دوجداره upvc(تک حالته .دوحالته . کشویی . فولکس واگنی ) می باشد،تخصص ما تعمیر و رگلاژ و تنظیم درب و پنجره های دوجداره upvc جهت رفع مشکلات بوجود آمده از قبیل ورود سرما و گرد و غبار و سر و صدای زیاد به داخل منزل و رضایتمندی کامل مشتریان محترم می باشد.

تعمیر پنجره در چه مواردی لازم است؟

 1. تعمیر پنجره هایی که خوب باز و بسته نمی شوند و تعمیر درب دوجداره که بسته نمی شود یا اگر بسته میشود سرما و گرد و خاک و سر و صدا همچنان از داخل آن وارد منزل شما می شود.
 2. در مواردی نیز با توجه به نزدیکی منزل شما با خیابان های اصلی و تردد خودروهای عبوری صدای زیادی وارد منزل می شود که تیم تخصصی صداگیری درب و پنجره دوجداره upvc تهران با صداگیری و درزبندی کاملا حرفه ای آماده رفع این مشکل می باشد.
 3. مشکل دیگری که معمولا بوجود می آید خرابی دستگیره درب و پنجره upvc و عدم کارکرد درست و صحیح آن در باز و بسته کردن درب یا پنجره upvc می باشد که این مشکل یا مربوط به خود دستگیره می باشد یا خرابی یراق آلات درب و پنجره باعث عدم کارکرد صحیح دستگیره میشود که یا دستگیره درست نمی چرخد یا دور خود هرز می گردد تیم تعمیرات تخصصی درب و پنجره upvc تهران با بهره گیری از بهترین یراق آلات موجود آلمانی آماده تعمیر یا تعویض هرگونه یراق آلات خراب و معیوب انواع درب و پنجره upvc می باشد.
 4. خرابی و دفورمه شدن و یا شکستگی لولاهای درب و پنجره upvc از دیگر مشکلاتی است که پیش می آید که با توجه به سنگینی لنگه بازشو درب یا پنجره بسیار خطرناک بوده و در مواردی مشاهده شده که با شکستن یک لولا بقیه لولاها نیز به مرور شکسته و باعث افتادن لنگه بازشو درب یا پنجره upvc به پایین و شکستگی پنجره و یا صدمه به افراد منزل می شود که با توجه به خطرات موجود مشکل شکستن لولاها ی درب و پنجره حتما باید در اسرع وقت حل شده که تیم تخصصی تعمیر و رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc تهران آمادگی تعویض لولاهای شکسته درب یا پنجره دوجداره upvc با بهترین لولاهای موجود ترک یا آلمانی را دارد.(لولای پنجره ۷٫۵ سانتی و لولای درب ۱۰ سانتی ).در مواردی نیز مشاهده می شود در پنجره های دوحالته لولای بالا همیشه باز می ماند و در دوحالت باز شدن پنجره باز می ماند و بسته نمی شود که این مشکل نیز با تعمیر و رگلاژ پنجره حل می شود.

مزایای تعمیر و رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc:
یک پنجره upvc خراب و دارای ایراد عایق بندی درستی جهت جلوگیری از ورود سرما یا گرد و خاک و سرو صدای مزاحم محیط به منزل شما ندارد.معمولا پیش آمده که بارها منزل خود را گردگیری کرده و دوباره چند روز بعد گرد و خاک در همه جای منزل خود مشاهده می کنید این مشکل مربوط به خرابی درب و پنجره upvc و عدم رگلاژ درب و پنجره upvc منزل شما می باشد که با تعمیر و رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc این مشکل کاملا حل می شود.بعد از تعمیر و رگلاژ درب و پنجره های دوجداره upvc مشکل عدم بسته شدن قسمت بازشو درب و پنجره کاملا حل شده و درب و پنجره دوجداره upvc به راحتی بسته می شود وهمچنین باعث عملکرد صحیح و بدون نقص یراق آلات درب و پنجره در موقع باز و بسته کردن دستگیره می شود.از دیگر مزایای تعمیرات درب و پنجره دوجداره upvc میتوان به عایق بندی کامل درب و پنجره جهت عدم نفوذ آب باران اشاره کرد.

تعمیر پنجره و مزایای آن:

 • سهولت در باز و بسته شدن پنجره و رفع افتادگی و گیر لنگه بازشو درب و پنجره
 • عملکرد صحیح و بدون اشکال یراق آلات درب و پنجره
 • عدم ورود سرما و گرد و غبار به داخل
 • عایق بندی صوتی و رفع ورود سر وصداهای مزاحم از پنجره
 • عدم ورود آب باران و درزبندی کامل پنجره
 • ترمیم لاستیک های عایق بندی پنجره و کیپ شدن کامل درب و پنجره
 • آموزش کارکرد صحیح پنجره upvc و نحوه نگهداری درب و پنجره بعد از تعمیرات پنجره

تعمیرات درب و پنجره دوجداره upvc نیاز به تخصص و مهارت و تجربه بالایی دارد که در صورت انجام تعمیرات درب و پنجره توسط افراد بدون تخصص و مهارت کافی در این زمینه باعث ایجاد خسارت های جبران ناپذیر و تحمیل هزینه های بالایی به مشتریان می شود. شرکت پنجره عایق الماس با بهره گیری از نیروهای ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات درب و پنجره دوجداره upvc آماده خدمت رسانی یه همشهریان محترم تهرانی می باشد.

کلیه خدمات شرکت پنجره عایق الماس شامل تعمیر و رگلاژ و یا تعویض یراق آلات خراب درب و پنجره upvc شامل یک سال ضمانت تعمیرات درب و پنجره می باشد.

خدمات تعمیر و رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc تهران:

 1. رفع مشکل عدم بسته شدن یا گیر داشتن در موقع باز و بسته کردن قسمت بازشو درب یا پنجره upvc
 2. عایق بندی و درزبندی کامل درب و پنجره upvc جهت عدم ورود آب باران و گرد و خاک
 3. تعمیر قفل درب upvc که در صورت خرابی یا دستگیره هرز میچرخد یا کاملا بسته نمی شود
 4. تعمیر و تعویض انواع یراق آلات خراب درب و پنجره های upvc
 5. تعویض شیشه های دوجداره شکسته
 6. تعویض لولا های شکسته درب یا پنجره upvc
 7. تبدیل پنجره های تک حالته به دوحالته در محل (پنجره دو حالته:هم از بغل باز میشود هم از بالا جهت سهولت و گیر نکردن به پرده)
 8. تعویض دستگیره خراب پنجره و درب upvc
 9. تغییر جهت باز شدن درب و پنجره upvc از چپ به راست یا برعکس در محل
 10. تغییر جهت باز شدن درب بالکن به جای داخل بازشو تبدیل به بیرون بازشو به طرف بالکن جهت باز شدن فضای داخل منزل
 11. رفع افتادگی درب و پنجره دوجداره upvc در زمانی که بازشو پنجره خود را انداخته و به سختی باز و بسته می شود
 12. تعمیر و تنظیم و رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc در مواقعی که دستگیره پنجره خیلی سفت شده و برای بستن فشار زیادی لازم دارد
 13. تعمیر و تعویض دستگیره شکسته یا خراب درب و پنجره دوجداره upvc
 14. صداگیری حرفه ای و رگلاژ و تنظیم درب و پنجره upvc جهت رفع ورود صدای مزاحم تردد اتومبیل ها از خیابانهای مجاور منزل شما
 15. فروش و نصب توری ضد حشرات جمع شونده مگنتی قابل جداشدن جهت شستشو و نظافت جهت انواع درب و پنجره upvc با کیفیت بسیار عالی

ویژگیهای یک پنجره خراب چیست؟
پنجره خراب و دارای مشکل را میتوان خیلی راحت تشخیص داد،از آنجایی که درب و پنجره های دوجداره upvc جهت جلوگیری از تبادل حرارتی و انتقال گرما و سرما به محیط داخل منزل طراحی و ساخته شده است یکی از مواردی که میتوان جهت تست رگلاژ پنجره و عایق بندی کامل آن انجام داد بررسی ورود گرما و یا سرما بعد از بسته شدن پنجره و بستن دستگیره می باشد، در صورتی که پنجره رگلاژ باشد و یراق آلات به درستی عملکرد خود را انجام دهند مطمئنا نباید شاهد ورود سرما و یا گرما به داخل منزل باشید.در صورتی که هر یک از موارد زیر برای درب و پنجره های دوجداره upvc پیش بیاید حتما باید جهت تعمیر و رگلاژ پنجره اقدام نمایید تا از اتلاف انرژی و عدم کارایی لازم درب و پنجره جلوگیری شود.

تبادل گرما و سرما و عدم عایق بندی حرارتی
در صورت انتقال حرارت و یا سرما در زمستان از پنجره های دوجداره upvc مطمئن باشید یک جای کار ایراد دارد،یکی از مهمترین مزایای درب و پنجره های دوجداره upvc عایق بندی حرارتی و عدم نفوذ سرما و گرما به داخل منزل می باشد که به دلایل مختلف همچون کیفیت نامناسب پروفیل مصرفی و یا نصب غیر اصولی و استاندارد موجب خارج شدن پنجره از رگلاژ و آب بندی مناسب شده و موجب نارضایتی مصرف کننده و انتقال سرما و گرد و غبار و آلودگیهای هوا به منزل می شود.اگر چنین مشکلی برای درب و پنجره های شما پیش آمده اصلا نگران نباشید شرکت پنجره عایق الماس در اسرع وقت و با بهترین کیفیت آماده رفع این مشکل و تعمیر و رگلاژ پنجره و عایق بندی کامل حرارتی جهت عدم نفوظ سرما و گرد و خاک به داخل منزل می باشد.

عدم عایق بندی صوتی
از دیگر مواردی که باید جهت تعمیر درب و پنجره اقدام کنید ورود سر و صدای زیاد از درب و پنجره دوجداره و عدم عایق بندی صوتی پنجره می باشد.اگر درب و پنجره های دوجداره upvc منزل شما از ورود سر و صدای محیط بیرون و حرکت اتومبیل های خیابانهای اطراف جلوگیری نمی کند و احساس می کنید صدای زیادی به داخل منزل وارد می شود نشانه ای از رگلاژ نبودن درب و پنجره و ناکارآمدی آن می باشد.درب و پنجره های دوجداره upvc باید در حدود ۳۰ تا ۳۵ دسیبل از صدای محیط را کاهش بدهند.در صورت استاندارد نبودن شیشه های دوجداره مصرفی و عدم تزریق گاز آرگون بین دوجداره شیشه و همچنین رگلاژ و تنظیم نبودن درب و پنجره باعث ورود سر و صدای محیط به داخل منزل می شود.

عدم کارکرد صحیح یراق آلات درب و پنجره
شاید به جرات میتوان گفت کیفیت و نوع یراق آلات مصرفی درب و پنجره دوجداره upvc و همچنین سلامت و کارکرد صحیح و بدون اشکال و روان یراق آلات درب و پنجره که در انواع (تک حالته،دوحالته،کشویی،فولکس واگنی) موجود می باشد تاثیر فراوان و بسیار زیادی در عایق بندی ورفع انتظارات شما از یک درب و پنجره دوجداره استاندارد دارد.یراق آلات درب و پنجره دوجداره upvc در انواع آلمانی و ترک و با کیفیت های متنوع موجود می باشد.در انواع آلمانی یراق آلات درب و پنجره upvc می توان از برندهای معتبر و معروفی همچون SIGINIA ، ROTO،GU ،WINK HOUSE اشاره کرد و در انواع ترک میتوان به برندهایی همچون VORNE ،ENDOW،AKPEN اشاره کرد.در صورت گیر کردن یراق آلات درب و پنجره و یا عدم کارکرد دستگیره درب و پنجره و گیر کردن دستگیره پنجره و یا هرز شدن دستگیره و همچنین در پنجره های دوحالته عدم کارکرد صحیح دوحالت یراق آلات و یا بسته شدن درب و پنجره و گیر کردن در همین حالت و عدم باز شدن درب و پنجره از نشانه های خرابی یراق آلات درب و پنجره های دوجداره UPVC می باشد،جهت تعمیر و تعویض یراق آلات خراب درب و پنجره دوجداره UPVC با بهترین یراق آلات موجود و نصب و رگلاژ یراق آلات پنجره با ما تماس بگیرید.

ورود آب باران از پنجره به داخل منزل
پنجره های دوجداره UPVC بعد از نصب اصولی و استاندارد با توجه به بادخورهای موجود در اطراف پنجره جهت انبساط و انقباضات طبیعی درب و پنجره حتما باید با چسب های مخصوص درزبندی و عایق کاری سیلیکونی کلیه درزهای اطراف درب و پنجره گرفته شود تا از ورود سرما و گرد و خاک جلوگیری شود.تعبیه شیار آب باران در حین عملیات تولید پنجره در کارخانه نیز بسیار مهم است.در صورت مشاهده ورود آب باران از داخل و یا اطراف درب و پنجره دوجداره UPVC با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت جهت عایق بندی و رفع ورود آب باران و درزبندی اصولی و استاندارد درب و پنجره ها تعمیر کاران مجرب و متخصص شرکت پنجره عایق الماس در محل حاضر شده و ضمن مشاوره و رفع معایب موجود آموزش های لازم جهت نگهداری درب و پنجره UPVC را به شما ارائه نمایند.